Súťažné FAQ

Do súťaže sa môže zapojiť osoba staršia ako 18 rokov s trvalým bydliskom v Slovenskej republike, ktorá kúpi aspoň jeden zo súťažných produktov z BIO radu Hollandia, a to v období konania súťaže (od 5. 6. 2023 do 7. 7. 2023). Zároveň v období konania súťaže zaregistruje svoju účtenku a osobné údaje na webe sutaz.hollandia.sk. Originál účtenky je nutné si uschovať pre preukázanie v prípade výhry.

Súťažnými produktmi sa rozumie:

BIO JOGURTOVÁ ZMRZKA, 420 g
BIO GAZDOVSKÝ JOGURT, BIELY 180 g, 400 g alebo 3 kg
BIO GAZDOVSKÝ JOGURT, ČUČORIEDKY, 180 g
BIO GAZDOVSKÝ JOGURT, MARHULE, 180 g
BIO GAZDOVSKÝ JOGURT, JAHODY, 180 g
BIO GAZDOVSKÝ JOGURT, ČOKOLÁDA, 180 g
BIO BIFI DRINK ZÁZVOR S CITRÓNOM, 230 g
BIO BIFI DRINK, ESPRESSO, 230 g
BIO BIFI DRINK, JAHODA S MÄTOU, 230 g
BIO BIFI DRINK, MANGO A ANANÁS, 230 g
BIO FARMÁR, BIELY, 150 g
BIO FARMÁR, ČUČORIEDKA, 150 g
BIO FARMÁR, JAHODA, 150 g

Súťaž prebieha od 5. 6. 2023 do 7. 7. 2023.

Súťaž prebieha na území Slovenskej republiky a zapojiť sa do nej môžete na našich stránkach sutaz.hollandia.sk, a to v týchto 4 jednoduchých krokoch:

  1. V súťažnom období kúpite aspoň 1 výrobok z radu Hollandia BIO.
  2. Schováte si účtenku.
  3. Pripravíte si OKP kód z účtenky.
  4. 8 posledných čísel OKP kódu spolu s vašimi údajmi vyplníte tu do súťažného formulára.

Do súťaže je vložených celkovo 33 výhier:

  • 3× voucher na pobyt v glampingu s wellness (https://forrestglamp.sk/) pre 2 osoby, na 3 noci s vírivkou na celý pobyt a privátnym vstupom do sauny na 2 hodiny, termín možno rezervovať podľa dostupných kapacít prevádzkovateľa, voucher má platnosť 1 rok od dátumu vystavenia
  • 15× eko sklenená fľaša so sitkom na čaj
  • 15× eko desiatový box

Výherca si nemôže vybrať výhru, ale bude mu určená náhodným žrebom. Jednému výhercovi náleží vždy 1 výhra. Žrebovanie výhier prebehne do 14 pracovných dní od dátumu skončenia súťaže.

Súťaž prebieha do 7. 7. 2023 – t. j. do tohto dátumu je tiež možné sa registrovať.

OKP kód, čiže Overovací kód podnikateľa, by sa mal nachádzať na každej účtenke – väčšinou v spodnej časti. Tu hľadajte práve skratku OKP alebo priamo názov Overovací kód podnikateľa. Posledných 8 čísel napíšte do formulára, vyplňte požadované údaje a formulár nám zašlite.

Ak sa vám pri zadaní kódu zjaví chybová hláška, neváhajte nás kontaktovať na e-mail club@hollandia.cz. Nezabudnite pripojiť aj kód, ktorý sa vám nedarí zaregistrovať, všetko radi overíme.

Ak sa na vašej účtenke nenachádza OKP kód, môžete do formulára zadať evidenčné číslo účtenky. Ak toto číslo obsahuje menej než 8 znakov, uveďte pred neho jednu alebo viac 0, tak aby celý zadaný kód obsahoval 8 znakov.

V prípade, že tu žiadne evidenčné číslo nebude uvedené, potom zadaj dátum a čas nákupu vo formáte DDMMHHMM (deň/mesiac/hodina/minúta).

Celkovo odmeníme 33 súťažiacich.

Bohužiaľ, nie je možné výhru prevádzať na inú osobu. Výhra bude doručená priamo vám. Samozrejme, potom ju môžete darovať podľa svojho uváženia a urobiť radosť niekomu inému.

Najneskôr do 3 pracovných dní od ukončenia žrebovania sa s vami spojíme prostredníctvom e-mailu, ktorý ste zadali do registračného formulára. V prípade, že vám žiadny e-mail v uvedenej lehote nepríde, znamená to, že ste tentoraz, bohužiaľ nevyhrali.

Každý súťažiaci môže vyhrať iba 1 výhru.

Voucher vám v prípade výhry budeme zasielať elektronicky, zásielku posielame do 14 pracovných dní od doplnenia všetkých údajov.

Zoznam výhercov zverejníme na našom webe a nájdete ho tu.

Áno, výhra vám prepadnúť môže. Ak sa s nami do 3 týždňov od kontaktovania nespojíte, tak na výhru strácate nárok.

Súhlas môžete kedykoľvek odobrať, a to kontaktovaním technického správcu na e-maile club@hollandia.cz.

Pravidlá súťaže nájdete tu.

Žrebovanie prebehne elektronickým žrebovaním – teda náhodným výberom prostredníctvom počítačového programu, a to najneskôr do 14 pracovných dní od ukončenia súťaže.

Rozhodne áno. Do súťaže sa môžete zapojiť viackrát. Jeden OKP kód = jedna registrácia do súťaže. Opakovanou registráciou máte väčšiu šancu pri žrebovaní.

Hollandia club bol k 31. 8. 2022 zrušený.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť na club@hollandia.cz, radi sa vám budeme venovať.